Urządzenia do makijażu permanentnego

POWDER BROWS SYSTEM LITTLE BLACK

Urządzenie do makijażu permanentnego – PowderBrows System LittleBlack to nowoczesne urządzenie do makijażu permanentnego produkowane w Niemczech. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić zarówno użytkowników, którzy będą korzystać z tego typu maszyny po raz pierwszy, jak również średniozaawansowanych użytkowników. Sprzęt ten jest prosty w obsłudze i solidnie wykonany. Charakteryzuje się doskonałą precyzją oraz posiada 4 zaprogramowane poziomy prędkości.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i małej wadze urządzenie można z łatwością przenosić i transportować.

Wysokiej jakości obudowa wykonana z aluminium oraz poliwęglanu zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd urządzenia. Panel dotykowy sprawia, że maszyna Little Black jest bardzo prosta w obsłudze.

Z uwagi na szeroki wachlarz dostępnych rączek urządzenie Little Black nadaje się do każdego rodzaju makijażu permanentnego (brwi, usta, kreski itp.), a także bardzo dobrze sprawdza się przy mikropigmentacji głowy.

Urządzenie LittleBlack posiada jedno wyjście umożliwiające podpięcie jednej z oferowanych rączek.

Dostępne są rączki na igły typu T, typu S (akupunktura) oraz kartridże. Prędkość pracy urządzenia jest płynnie regulowana w zakresie 90-140.

DANE TECHNICZNE:
Typ urządzenia: LittleBlack
Typ igieł: T, S, kartridże
Zasilacz: M-MW708GS
Napięcie zasilające: 100-230V AC/12V DC
Wymiary: (DxSxW) (w mm) 168 x 116 x 20
Waga urządzenia: ok. 600 g Waga rączki: ok. 100 g
Materiał obudowy oraz rączki: Aluminium
Prędkość pracy: 90-140 (Step 1~100, Step 2 ~115, Step 3~130, Step 4 ~145)
Rodzaj silnika w rączce: Precision DC Engine
Certyfikat CE: Urządzenie w pełni spełnia normy EMV-Richtlinie 89/336 i Niederspannungsrichtlinie 73/23/EWG

POWDER BROWS SYSTEM PURE BLACK

Urządzenie do makijażu permanentnego PowderBrows System PureBlack to nowoczesne urządzenie do makijażu permanentnego produkowane w Niemczech. Zaprojektowane jest w taki sposób, aby zadowolić zarówno użytkowników, którzy będą korzystać z tego typu maszyny po raz pierwszy, dzięki prostej obsłudze oraz solidnemu wykonaniu, jak również profesjonalistów, którzy docenią doskonałą precyzję oraz szeroki zakres płynnie regulowanej prędkości.

Wysokiej jakości obudowa wykonana z aluminium oraz poliwęglanu zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd urządzenia. Panel dotykowy sprawia, że maszyna PureBlack jest bardzo prosta w obsłudze.

Z uwagi na szeroki wachlarz dostępnych rączek urządzenie PureBlack nadaje się do każdego rodzaju makijażu permanentnego (brwi, usta, kreski itp.), a także bardzo dobrze sprawdza się przy mikropigmentacji głowy.

Urządzenie PureBlack posiada dwa wyjścia, dzięki czemu do maszyny można podpiąć dwie rączki jednocześnie i przełączać pracę pomiędzy nimi. Dostępne są rączki na igły typu T, typu S (akupunktura) oraz kartridże. Prędkość pracy urządzenia jest płynnie regulowana w zakresie 90-250 MHz.

DANE TECHNICZNE:
Typ urządzenia: PuretBlack
Typ igieł: T, S (akupunktura), kartridże
Zasilacz: M-MW708GS
Napięcie zasilające: 100-230V AC/12V DC
Wymiary: (DxSxW) (w mm) 180 x 160 x 50
Waga urządzenia: ok. 800 g
Waga rączki: ok. 100 g
Materiał obudowy oraz rączki: Aluminium
Prędkość pracy: 90-250 MHz
Rodzaj silnika w rączce: Precision DC Engine
Certyfikat CE: Urządzenie w pełni spełnia normy EMV-Richtlinie 89/336 i Niederspannungsrichtlinie 73/23/EWG

POBIERZ OFERTĘ

OFERTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: karolina@powderbrowsacademy.eu

Telefon: +48 794 799 282