Historia

Malwa Zięba

Malwa Zięba – założycielka marki PowderBrows Academy. Certyfikowany trener medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Ukończyła szkolenia Train the Trainer, jest posiadaczka tytułu Dental Nurse, Kosmetologa medycyny estetycznej, Opiekuna medycznego.

Przeprowadziła setki szkoleń w różnych krajach, między innymi w Irlandii, Holandii, na Słowacji, w których przede wszystkim stawia na praktykę połączoną z nabytą wiedzą i doświadczeniem.

Malwa Zięba aktywnie bierze udział w branżowych wydarzeniach, na których jest aktywnym mówcą i prelegentem. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem inspirując obecnych i przyszłych specjalistów do inwestowania w siebie i rozwijania branży beauty na każdym
szczeblu. Uważa, że czasem potrzeba jednej osoby, by poruszyć miliony i jeśli swoją postawą i osobą zmotywuje choć jedną osobę, to już jest to dla niej ogromny sukces.

Od początku istnienia marki zmienia życie kobiet, a dzięki jej zabiegom i szkoleniom odzyskują one pewność siebie. Wszyscy wiemy, że PEWNOŚĆ SIEBIE jest KOBIETĄ. Od samego początku jej charyzma i energia przyciągały wielu klientów, którzy dzielili się
pozytywnymi opiniami i chwalili jej pracę, pomagając rozwijać jej pasję.

Marka PowderBrows Academy powstała w roku 2015. Malwa po licznych kursach i szkoleniach w miastach takich, jak: Londyn, Amsterdam czy Praga, zaczęła budować swoją własną markę, która dzisiaj jest rozpoznawana i ceniona.

Malwa Zięba z biegiem czasu postanowiła stworzyć team trenerski, który zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu makijażu permanentnego w Holandii, na Cyprze, w Irlandii czy w Wielkiej Brytanii.

Od 2015 roku marka PowderBrows Academy nieustannie się rozwija, wprowadzając do swojej oferty nowe szkolenia i zabiegi, otwierając nowe placówki, wzbogacając swoją ofertę sprzedażową.