Brwi permanentne – szkolenie zaawansowane

Szkolenia
Szkolenie Zaawansowane
Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które posiadają już doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego, ale potrzebują doskonalenia swoich umiejętności w tym zakresie, rozwiania wątpliwości, przećwiczenia pewnych elementów zabiegu np. rysunek wstępny, który często przysparza najwięcej zawahań i problemów linergisty na co dzień. Zawsze przed zapisem na szkolenie, prosimy o przesłanie wykonanych samodzielnie prac przez studenta, abyśmy mogli ocenić na jakim poziomie wykonywana jest pigmentacja oraz nad którymi elementami trzeba będzie najbardziej popracować podczas szkolenia.
Podczas treningu prezentowana jest Technika PowderBrows (pudrowa metoda pigmentacji brwi). Dodatkowo omawiana jest najnowsza metoda pigmentacji 3 6 9 również autorstwa Malwy oraz rysunek wstępny w mniej niż 5 minut wykonywany za pomocą łuku PowderBrows.
Szkolenie rozpoczyna się krótkim wywiadem, po którym trener jest w stanie stwierdzić na czym zostanie najbardziej skupiona uwaga podczas szkolenia zaawansowanego. Następnie rozpoczyna się praca na sztucznych skórkach, kiedy możliwe jest wychwycenie błędów i mankamentów, ale i mocnych stron każdego studenta. Po pracy na skórkach następuje praktyka na modelkach, które zapewnia organizator szkolenia. Podczas szkolenia każdy student pigmentuje brwi na jednej modelce pod bacznym okiem trenera. Co ważne, każdy uczestnik pracuje na swoim urządzeniu, natomiast zawsze zachęcamy do przetestowania naszego sprzętu PowderBrows, który odznacza się wspaniałą jakością i na którym uzyskanie efektu PowderBrows jest jeszcze łatwiejsze. Pozwala to na porównanie kilku sprzętów do pracy. Na szkoleniu można również spróbować naszych pigmentów, kredek, czy też rączek: akupunkturowej, zwykłej oraz kartridżowej. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymują od Trenera specjalny certyfikat, potwierdzający odbycie kursu.
Szkolenie zaawansowane z makijażu permanentnego brwi prowadzą trenerki Justyna Żurawska lub Malwa Zięba.
Cennik szkolenia:
2500,00 zł netto – szkolenie grupowe z Malwą Ziębą
3500,00 zł netto – szkolenie indywidualne z Malwą Ziębą
2000,00 zł netto – szkolenie grupowe z Justyną Żurawską
3000,00 zł netto – szkolenie indywidualne z Justyną Żurawską
Zaliczka: 1000 zł
Czas trwania szkolenia: 8 godzin zegarowych, jeden dzień
Ilość osób w grupie: maksymalnie 2-3 osoby w grupie
Ilość modelek: zapewniamy każdemu studentowi jedną modelkę na szkoleniu grupowym i dwie modelki na szkoleniu indywidualnym, istnieje możliwość przyjechania z własnymi modelkami, po wcześniejszym uprzedzeniu organizatora.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • Dobór odpowiednich igieł i pigmentów do pigmentacji
 • Technika PowderBrows
 • Gra kolorów przy kreowaniu efektu PowderBrows
 • Pielęgnacja skóry po zabiegu PowderBrows
 • Praca na urządzeniu w celu uzyskania efektu PowderBrows
 • Sztuka wykonania zachwycającego zdjęcia
 • Elementy promocji i marketingu dla linergistek

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

 • Pokaz pigmentacji brwi na modelce wykonany przez trenera ze szczegółowym omówieniem obszaru zabiegowego, przygotowaniem pacjenta do zabiegu i jego procedury
 • Praktyka studentów na modelkach, które zapewnia organizator szkolenia
 • Przygotowanie miejsca zabiegowego
 • Przygotowanie klientki do zdjęcia (makijaż z dbałością o najmniejsze szczegóły)

10:00 – 12:00 Część teoretyczna, ćwiczenia na sztucznych skórkach

12:00 – 13:00 modelka pokazowa trenerki

13:00 – 13:30 przerwa obiadowa

13:30 – 16:00 modelki studentek

16:00 – 17:00 Podsumowanie wszystkich informacji teoretycznych i praktycznych, rozdanie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcia

Zdobywaj wiedzę i nowe umiejętności
z powderbrows academy

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować termin szkolenia.
Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości

Kontakt